Kontakt:
535 000 525

INVESTMONT SP. Z O.O. SP. K.

Maksymiliana Kolbego 19
32-610 Oświęcim
Poniedziałek - piątek: 8 - 16
Sobota: 8 - 13
Dobry Montaż

O firmie

MobiDoor jest stacjonarnym i mobilnym salonem specjalizującym się w sprzedaży produktów branży budowlanych takich jak: okna, bramy, rolety, żaluzje, drzwi. Oferujemy innowacyjną usługę mobilnego salonu, dzięki której otrzymają Państwo szybką, profesjonalną i fachową pomoc w wyborze odpowiedniego produktu i rozwiązań nie wychodząc z domu.

Chcąc sprostać wymaganiom stawianym przez klientów, proponujemy sprawdzone produkty najlepszych producentów. Jako partner firmowy Krispol - uznanego producenta stolarki gwarantujemy najlepszej jakości okna, bramy, rolety, żaluzje, drzwi.

Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją produktów stolarki znajdującą się z naszym salonie m.i. brama segmentowa Krispol, okna PCV oraz aluminiowe, okno PS i HST, drzwi wejściowe w tym aluminiowe, szeroka gama rolet, żaluzji a to wszystko dopełnione automatyką.

​Do realizacji zamówienia podchodzimy kompleksowo czyli dbamy nie tylko o fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i wycenę ale także o przygotowanie zamówienia, jego realizację, transport oraz montaż przez doświadczonych i wyspecjalizowanych pracowników.

Obsługujemy klientów indywidualnych jak również duże inwestycje.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą